Lapis Lazuli Taşın Özellikleri

Lapis taşı özellik bakımından en güçlü taşlardan biridir.

Lapis taşının üzerinde bilim adamları tarafından yapılan çalışmalar ve deneyler sonucunda insan üzerindeki şu etkileri tespit edilmiştir;

Lapis taşı, melenkoloyi ve depresyonu ortadan kaldırıcı etkileri vardır. Kaygıları azaltır. Kemikleri güçlendirici etkileri vardır. Tansiyonu dengeler. Troit bezlerinin iyi çalışmasını sağlar. Lapis taşı küçük çocukların solunum yolu rahatsızlıklarından korunmasını sağladığı bilinir. Uykusuzluğa iyi gelir. İşitme bozukluklarına karşı şifalıdır. Solunum ve sindirim sistemi bozukluklarına iyi gelir. Kemikleri güçlendirir. Fiziksel yetenekleri geliştirir. İletişim yeteneğini artırıcı etkileri vardır. Lapis taşı küçük çocuklardaki korku problemlerine iyi gelir.

Lapis taşının  bu gibi özellikleri bilinmektedir asıl şifa rabbimizden gelir. Bu gibi tedavi araçlarları sadece vesiledir. Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır. Belki rahatsızlığınızın şifasının vesilesi budur beklide değildir. Bizlerin kul olarak yapması gereken rabbimizin sebeplerine sarılmak bizlere sunduğu şifa kaynaklarını denemektir. Tedbirimizi alalım şifa allahtandır. Şüphesiz o her şeyin iyisini bilendir. İnşallah rabbim bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.

Ürün Özellikleri
Üretildiği Malzeme Lapis Lazuli
Ana Renk Mavi
Tane Şekli Yuvarlak
Tane Ölçüsü 11 x 11
İmame Tipi 925 Ayar Gümüş
Püskül / Kamçı Tipi 925 Ayar Gümüş
Üretim Şekli El Yapımı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

LAPİS LAZULİ DOĞAL TAŞ TESBİH 925 AYAR GÜMÜŞ PÜSKÜL

Benzer Ürünler